АМКУ оштрафував аеропорт “Бориспіль” на 12,8 млн гривень за зловживання монопольним становищем

1670
Аеропорт Бориспіль (с) 112.ua
Аеропорт Бориспіль (с) 112.ua

Антімонопльний комітет наклав штраф на міжнародний аеропорт “Бориспіль” в розмірі 12,78 млн гривень за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропортів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала державний уповноважений регулятора Агия Загребельського, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Українські Новини.

“Закінчили слухання справи про зловживання” Борисполем “монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту. Наклали штраф в розмірі 12 780 354 гривень”, – зазначила вона.

АМКУ звинуватив аеропорт в здійсненні дій, які могли призвести до обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування на території “Борисполя”, що складається в необгрунтованому відмову в погодженні заявок на отримання сертифіката відповідності на здійснення аеропортової діяльності та затягуванні при узгодженні внутрішньої документації компанії “Інтеравіа”, необхідної для отримання сертифікату відповідності на здійснення аеропортової діяльності.

 • Також “Бориспіль” звинуватили у встановленні плати за користування інфраструктурою аеропорту на необгрунтованому рівні.

  Крім того, АМКУ зобов’язав “Бориспіль” до 1 березня 2017 роки припинити порушення шляхом приведення плати за користування інфраструктурою аеропорту і обладнанням, яке не входить в інфраструктуру, але при цьому використовується для надання послуг з наземного обслуговування, до економічно обґрунтованого рівня.

  Також АМКУ зобов’язав “Бориспіль” до 1 березня 2017 року розмежувати рахунки на свою діяльність з управління інфраструктурою і регуляторну діяльність з одного боку, і рахунки на надання послуг з наземного обслуговування з іншого, не допускаючи після такого розподілу субсидування діяльності з наземного обслуговування за рахунок доходів , отриманих від своєї діяльності з управління інфраструктурою і регуляторної діяльності.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here