Аеропорт Харків приступив до прийому широкофюзеляжних літаків на систематичній основі

4497
Фото: Дмитро Хапілін

Аеропорт Харків з 8 червня вперше у 2018 році приступив до прийому широкофюзеляжних літаків на систематичній основі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на avianews.com.

Airbus A330-200 єгипетської чартерної авіакомпанії Air Leisure в цей день зробив чартерний рейс на замовлення українського туроператора Join Up! з єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх до Харкова і в зворотному напрямку.

  • Літак може вміщати до 330 пасажирів і взятий в мокрий лізинг авіакомпанією SkyUp, кінцевими бенефіціарами якої є власники туроператора Join UP!

    Як повідомили в харківському аеропорту, влітку дане повітряне судно буде літати до Харкова два рази в тиждень з Шарм-ель-Шейха.

    У попередні роки аеропорт обслуговував разові рейси або чартери, що виконувалися систематично, на широкофюзеляжних літаках А310, А330 і Boeing 767.

    У травні рейси на широкофюзеляжних літаках на систематичній основі почали виконуватися в інший регіональний аеропорт України – Львів. Azur Air Ukraine задіяла авіалайнери Boeing 767-300ER на рейсах на курорти Туреччини на замовлення туроператора ANEX Tour.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.