Український перевізник закупив 60 нових Mercedes-Benz Actros

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Daimler AG в Україні, оголошує про успішне завершення контракту на поставку 60 одиниць сідельних тягачів Mercedes-Benz Actros Євро-6 для компанії “Західукртранс”

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравду.

Договір на поставку вантажної техніки був підписаний між компаніями в наприкінці 2015 р Згідно умов контракту, заключна поставка Mercedes-Benz Actros запланована на березень 2017 року.

This slideshow requires JavaScript.

На сьогоднішній день транспортна компанія “Західукртранс” є одним з лідерів на ринку міжнародних автомобільних перевезень в Україні. Будучи найбільшим покупцем нової вантажної техніки Mercedes-Benz за всю історію незалежної України, компанія залишається прихильником виключно «зоряної» марки зі Штутгарта. Транспорт підприємства здійснює доставку вантажів з країн Євросоюзу в Україну, Білорусь, Росію, в зворотному напрямку, а також по Європі і Україні. Автопарк налічує 300 автомобілів Mercedes-Benz Actros класу Євро-5 і Євро-6. Весь транспорт є повною власністю компанії, що обумовлює істотні конкурентні переваги на ринку.

Читайте також:  «Зелена долина» завершує будівництво цукрового складу на території Томашпільського цукрового заводу

This slideshow requires JavaScript.

You may also like...

  • Оля Панович

    А чому не кразів?

    • а хто у нас зробить машину такого класу?

    • Pasha Kyivsky

      Бо він не робить машин такого класу.