Фото: Перша в Україні сільська автоматизована обсерваторія з’явилась на Тернопільщині

1843

У Байковецькій об’єднаній громаді з’явилася перша в Україні сільська автоматизована обсерваторія.

Обсерваторію було створено за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Український кризовий медіа центр.

Програма допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з місцевою корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.

Програма USAID Ukraine – “USAID Україна DOBRE” відкрила першу сільську автоматизовано обсерваторію у Байковецька об’єднана громада.

 • Астрономічним спорядженням оснастили опору школу в селі Лозова. Завдяки потужному телескопу, планетарію та спеціальному комп’ютерному забезпеченню школярі та дорослі зможуть побачити космос зблизька.

  Крім шкільних занять астрогурток відвідує 30 дітей з усієї громади. Тепер, із новим обладнанням, обіцяють приймати у себе охочих дітей із Тернополя та сусідніх областей.

  Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.