Файлообмінник EX.ua переїхав на FEX.net

2802
ex.ua
ex.ua

Закритий файлообміник EX.ua заявив про перехід на нову адресу FEX.net, – йдеться на сайті Ex.ua.

«Повідомляємо, що сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.net (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання», – повідомляє прес-служба сервісу з уточненням, що користувачі поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на домені c тим же логіном.

Крім цього, всім користувачам надається доступ до анонімного обміну файлами будь-якого формату і розміру, автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання, система оповіщення користувача про час використання зберігання файлів, а також пошта @ fex.net.

- РЕКЛАМА -
 • «Ми налаштовані запропонувати світові технологію, яка буде краще і дешевше існуючих аналогів», – резюмували розробники сервісу.

  Як повідомлялося, Ex.ua заявив про своє закриття в середині листопада, пояснюючи такий крок законодавчими ініціативами держави в сфері боротьби з піратством.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here