За 2016 рік Україна витратила на охорону навколишнього середовища понад 32 млрд гривень

2237

Протягом 2016 року у охорону навколишнього природного середовища України (крім тимчасово окупованій території АР Крим, міста Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції) підприємствами, організаціями та установами було витрачено 32,5 млрд гривень (без ПДВ).

Про це повідомляє Державна служба статистики України (Держстат). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ПромПолітІнформ.

При цьому в 2015 році на охорону навколишнього середовища було витрачено 24,5 млрд грн.

 • За даними Держстату, із загальної кількості витрат на охорону природного середовища 59% складають поточні витрати і 41% – капітальні інвестиції.

  У загальному обсязі капітальних інвестицій на охорону навколишнього середовища інвестиції в інтегровані технології складають 59%, в очищення – 40% та інші інвестиції – 1%.

  Основним джерелом фінансування витрат на охорону середовища, як і в попередні роки, були власні кошти підприємств та організацій – 68%, за рахунок державного і місцевих бюджетів було профінансовано 6% витрат, а інша частина коштів надійшла з інших джерел фінансування.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.