За 2016 рік Україна витратила на охорону навколишнього середовища понад 32 млрд гривень

2299
 • Протягом 2016 року у охорону навколишнього природного середовища України (крім тимчасово окупованій території АР Крим, міста Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції) підприємствами, організаціями та установами було витрачено 32,5 млрд гривень (без ПДВ).

  Про це повідомляє Державна служба статистики України (Держстат). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ПромПолітІнформ.

  При цьому в 2015 році на охорону навколишнього середовища було витрачено 24,5 млрд грн.

  За даними Держстату, із загальної кількості витрат на охорону природного середовища 59% складають поточні витрати і 41% – капітальні інвестиції.

  У загальному обсязі капітальних інвестицій на охорону навколишнього середовища інвестиції в інтегровані технології складають 59%, в очищення – 40% та інші інвестиції – 1%.

  Основним джерелом фінансування витрат на охорону середовища, як і в попередні роки, були власні кошти підприємств та організацій – 68%, за рахунок державного і місцевих бюджетів було профінансовано 6% витрат, а інша частина коштів надійшла з інших джерел фінансування.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.