Вперше за сім років в Київське водосховище випустили 15 тонн мальків риби

5447

Вперше за 7 років зариблювали Київське водосховище.

До водойми було випущено 600 тис. екземплярів коропа та рослиноїдних риб, а також близько 5 тис. екземплярів щуки.

Загалом 15 тонн мальків риби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, передає Національний промисловий портал.

  • Рибне господарство довго перебувало в тіні потужного українського агропромислового комплексу, але це змінюється.

    В 2018 році вперше за довгий час з державного бюджету виділено 10 млн грн на реконструкцію Херсонського та Новокаховського заводів, що дозволить збільшити їх продуктивність на 20%.

    Масштаб і географію зариблення у цьому році значно розширено: ми відійшли від практики вселення водних біоресурсів безпосередньо в межах ареалу розташування рибовідтворювальних заводів і проводимо цю роботу в різних областях, зокрема Київській, Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській.

    Рибна галузь має один із найвищих показників потенціалу розвитку в національній економіці. На це вказують поступово зростаюче споживання риби (14 кг/людина/на рік), яке при цьому все ще далеке від рекомендованих ВОЗ норм (20 кг на рік), та зростання обсягів імпорту, який зараз цей зростаючий попит задовольняє. Також у галузі є велика перевага – відносно короткий промисловий цикл, що дозволить побачити перші результати системної підтримки уже в середньостроковій перспективі.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.