Відео: У Рівному переробляють опале листя та траву у біогумус

5885

Представники організації «Зелені ініціативи Рівного» переробляють опале листя і траву, яке проходять переробку і перетворюється на цінну, екологічно чисту речовину — біогумус, який згодом використовується для сільськогосподарського виробництва, удобрення міських газонів і квітників.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Сфера-ТВ.

Робимо таким чином: спочатку завозимо листя, потім їх перетрушуємо, додаємо реагенти типу біогумусу, щоб процес скоріше проходив і листя прохолить отаку переробку і стає такою субстанцією, – розповів виробник органічних добрив Володимир Черемісін.

Дим від спалювання листя шкодить здоров’ю та екології, а захоронення органічних відходів спричиняє появу шкідливих біогазів. Тож такі технології переробки листя допомагають не тільки економити на ресурсах, а ще й берегти довкілля, і навіть є корисними для євроінтеграційного процесу в країні.

 • Аби впоратися із своїми відходами, Україні потрібні інвестори. На думку експертів та науковців, саме розширена відповідальність виробника буде найкращим міжнародним досвідом щодо цивілізованого поводження з відходами. А поки законодавча база не працює на користь таких новацій, рівняни впроваджують європейський досвід самотужки. Сподіваються, результати від таких зусиль будуть.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.