В Україну хлине потік електромобілів вже в цьому році

4941

Електромобілі в Україні можуть звільнити від ПДВ і акцизу вже в цьому році. Міністерство інфраструктури і депутати погодилися внести в парламент єдиний узгоджений законопроект про електромобілі в Україні.

Про це в Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, проект закону, який стимулює розвиток ринку електромобілів і їх виробництва, обговорили в стінах парламенту. Автори альтернативних законопроектів погодилися об’єднати їх з урядовим. Завданням-мінімум Володимир Омелян вважає прийняття закону в першому читанні вже в нинішньому році. Вже отримано згоду п’яти парламентських фракцій.

- РЕКЛАМА -
 • Нагадаємо, урядовий законопроект передбачає скасування акцизу і ПДВ на електрокари, а також обнулення платежу до Пенсійного фонду. У Мінінфраструктури підрахували, що це здешевить електрокари на 30-40%.

  Аналогічні положення передбачені і в законопроектах депутатів, хоча там прописані і інші пільги на кшталт звільнення від ПДВ електротаксі, служб прокату і лізингу електромобілів. Міністерство інфраструктури пропонує обнулити податки на видобуток літію, виробництво літієвих батарей і суперконденсаторів. Це може стимулювати відкриття в Україні сучасних заводів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here