В сучасному розсаднику на Віниччині цього року виростили близько 100 тис. саджанців майбутнього лісу

1752

Близько 100 тис. шт. посадкового матеріалу вирощують в сучасному розсаднику який облаштували на центральній садибі ДП «Вінницький лісгосп»

Теплицю площею 500 кв. м змонтували цієї весни. В ній вирощують сіянці деревних та чагарникових порід: дуба звичайного – 15 тис. шт, береки лікарської – 5 тис. шт., модрини – 50 тис. шт., псевдотсуги– 9 тис. шт. Для загартування посадковий матеріал переміщено в новозбудований піднавіс площею 500 кв. м. з автоматизованою системою поливу. Наразі у розсаднику вирощують більше 40 різновидів декоративних рослин, всього 15 тис. шт.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Державного агентства лісових ресурсів України.

Щорічно держлісгосп заготовляє 17-18 тонн лісового насіння, вирощує 1,2 – 1,5 млн. шт. стандартного посадкового матеріалу. Асортимент вирощування – 55 найменувань. Вирощування садивного матеріалу сосни звичайної збільшено з 40 тис. шт. до 81 тис. шт., модрини – з 7 до 20 тис. шт., горіха чорного – з 35 до 48 тис. шт., груші – з 10 до 35 тис. шт., черешні – до 6 тис.

- РЕКЛАМА -
  • Подібну теплицю змонтовано і у Михайлівському лісництві ДП «Вінницький лісгосп». В ній вже вирощують сіянці дуба звичайного (15000 шт.), модрини європейської (35000 шт.).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here