В райцентрі на вінниччини встановили пункти прийому використаних батарейок

1936

У м. Іллінці, що на Вінниччині стартував екологічний проект «Здай батарейку – зроби чистим довкілля!», відповідно з яким було облаштовано пункти збирання використаних елементів живлення у людних місцях.

Проект запроваджено Іллінецькою міською радою спільно з громадською організацію «Діалог». Акція, є безстроковою та має на меті привчити громаду місті до правильної утилізації батарейок.

В рамках заходу було облаштовано 5-ть стаціонарних пунктів прийому відпрацьованих елементів живелення у вигляді спеціально виготовлених урн. Контейнери було встановлено у найбільш людних місцях міста: біля центрального автовокзалу, будинку побуту, центральних магазинів та в районі Іллінецької школи №1.

- РЕКЛАМА -
  • Зібрані батарейки комунальне підприємство «Добробут» відправлятиме у м.Львів на завод ДП «Аргентум», яке на даний момент є єдиним підприємством в Україні, що займається, утилізацією та вторинною переробкою елементів живлення (батарейок, акумуляторів).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here