В Одесі стартував проект з переробки поліетиленових пакетів

2768
Так виглядає подрібнений пластик

В Одесі запрацював перший в Україні проект з переробки поліетиленових пакетів для вторинного використання. На пунктах прийому одягу компанії «КІМС» розмістять спеціальні контейнери для прийому поліетиленових пакетів

Зібрані пакети компанія відсортує, а потім власним коштом відправить на утилізацію чи переробку. 

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на фейсбук-сторінку спільноти “Зроблено в Україні”

З самого початку нашої роботи ми приділяємо увагу екологічності та безпеці виробничого процесу, використовуємо новітнє обладнання та хімічні речовини, які завдають мінімального впливу на екологію. Нинішньої ініціативою ми хочемо зробити черговий внесок в захист і збереження екології нашої країни” – сказав під час прес-конференції директор компанії Олександр Коган.

Менеджер українського відділення WWF Катерина Куракіна навела статистику про те що, щорічно викидається 300 млн. тонн пластику, прицьому темп його виробництва щороку зростає на 10%. Кожна людина в Україні за рік виробляє 200-300 кг сміття, з якого 10%-12% – пластик і поліетилен. Близько 95% сміття потрапляє на звалища, а пластик і поліетилен поширюються за їх межі.

 • Крім того щохвилини мільйон людей в світі що-небудь загортає в пластиковий пакет або викидає одну пластикову пляшку.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.