Фото з вільних джерел

Будівництво сміттєпереробного заводу на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів має розпочатися найближчим часом.

- РЕКЛАМА -

Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Повідомляє Національний промисловий портал.

Він нагадав, що Харків – єдине місто в Україні, де буде таке підприємство. Крім того, за його словами, до 13 гектарів існуючих сміттєвих полігонів додасться 34 га нового полігону, який утворюється навколо заводу.

“Ми будемо добувати полігонний газ, виробляти з нього електроенергію – приблизно 2 МВт на годину – і продавати її енергоринку, заробляючи таким чином гроші на погашення кредиту від Світового банку. Тендер на будівництво виграла польська фірма, розробку проекту і технагляд здійснюють французи. Днями має бути підписано розпорядження Кабміну про затвердження титулу будівництва, і ми вийдемо на будмайданчик “, – зазначив Ігор Терехов.

Побудувати сміттєпереробне підприємство планується за два роки.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу