У Києві почали встановлювати перші контейнери для небезпечних відходів

1051

У Києві почали встановлювати перші контейнери для відпрацьованих батарейок, енергозберігаючих ламп і ртутних термометрів.

Загалом таких контейнерів у Київі буде 150 штук. Всі контейнери вже придбали та будуть встановлені на початку 2018 року.

Контейнери з’явилися за адресами: Ярославів Вал, 19 і Мала Житомирська, 11. Ще 106 таких контейнерів хочуть встановити у всіх районах міста в першому кварталі 2018 року, повідомляє Національний промисловий портал.

 • Внутрішні поверхні таких контейнерів покриті шаром ізоляційного демпферного матеріалу, що робить контейнер екологічно безпечним. Але енергозберігаючі лампи та ртутні термометри потрібно викидати в упаковці або обгорнутими шаром паперу. Биті ртутні термометри викидати в контейнер заборонено (їх приймають за адресою Вишгородська, 21).

  «Київкомунсервіс» також звертає увагу на культуру поводження з відходами.

  Не встигли новенькі контейнери для небезпечних відходів з’явитися в місті, як «культурні» люди активно почали їх заповнювати. Вміст контейнера по вул. Ярославів Вал, 19 за станом на 22.01.2018: жменька відпрацьованих батарейок, десяток ламп-економок, три чебуреки, пачки з-під сигарет, одноразові стаканчики, використаний папір. Коментарі, як то кажуть, зайві, – сказано в повідомленні «Київкомунсервіс».

  Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Україна взяла на себе зобов’язання сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для поховання і небезпечне.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here