У Києві почали встановлювати перші контейнери для небезпечних відходів

1067

У Києві почали встановлювати перші контейнери для відпрацьованих батарейок, енергозберігаючих ламп і ртутних термометрів.

Загалом таких контейнерів у Київі буде 150 штук. Всі контейнери вже придбали та будуть встановлені на початку 2018 року.

Контейнери з’явилися за адресами: Ярославів Вал, 19 і Мала Житомирська, 11. Ще 106 таких контейнерів хочуть встановити у всіх районах міста в першому кварталі 2018 року, повідомляє Національний промисловий портал.

 • Внутрішні поверхні таких контейнерів покриті шаром ізоляційного демпферного матеріалу, що робить контейнер екологічно безпечним. Але енергозберігаючі лампи та ртутні термометри потрібно викидати в упаковці або обгорнутими шаром паперу. Биті ртутні термометри викидати в контейнер заборонено (їх приймають за адресою Вишгородська, 21).

  «Київкомунсервіс» також звертає увагу на культуру поводження з відходами.

  Не встигли новенькі контейнери для небезпечних відходів з’явитися в місті, як «культурні» люди активно почали їх заповнювати. Вміст контейнера по вул. Ярославів Вал, 19 за станом на 22.01.2018: жменька відпрацьованих батарейок, десяток ламп-економок, три чебуреки, пачки з-під сигарет, одноразові стаканчики, використаний папір. Коментарі, як то кажуть, зайві, – сказано в повідомленні «Київкомунсервіс».

  Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Україна взяла на себе зобов’язання сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для поховання і небезпечне.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.