У Херсоні мають намір побудувати сміттєпереробний завод з виробництвом біогазу за $17,5 млн

3701
Фото: akcent-media.tv

У Херсоні мають намір побудувати сміттєпереробний завод з виробництвом біогазу за $17,5 млн.

Проект ефективної утилізації відходів готова реалізувати компанія “New Energy Innovation”, представники якої зустрілися із заступником голови ОДА Євгеном Рищуком 12 червня, передає EcoTown.

«З 85 тон несортованого сміття після обробки залишиться 60 тон органічних відходів, під час спалювання яких буде вироблятись 6 МВт електроенергії на годину, – зазначає технічний координатор компанії “New Energy Innovation” Анатолій Сторожук. – Проект заводу дасть можливість за рахунок використання відходів перетворювати органічні відходи на біогаз для створення електроенергії і тепла, а також виготовлення добрив».

Наразі компанія NEI постачає обладнання і керує кількома проектами в Україні з отримання електроенергії (від 6 до 18 МВт) з біомаси. За словами інвестора, викиди у повітря відповідають екологічним нормам і показникам.

 • Вартість проекту сміттєпереробного заводу з виробництвом біогазу становить 17,5 млн доларів.

  Представники компанії NEI надали перелік умов, необхідних для реалізації проекту. Херсонська облдержадміністрація зобов’язалась опрацювати необхідні умови і надати рекомендації. «ОДА сприятиме та співпрацюватиме з інвестором, який буде готовий вкласти кошти, – зазначає Євген Рищук. -У нас вже є успішні приклади співпраці з інвесторами, тому ми завжди будемо надавати підтримку у реалізації важливих для області проектів».

  Наразі міський полігон твердих побутових відходів, який було створено у 1968 році, переповнений – загальна кількість сміття становить близько 3 млн тонн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.