Регіональні рибоохоронні патрулі отримали 43 сучасних автомобілі Renault Duster

1913

43 сучасних автомобілі Renault Duster буде закуплено для 22 територіальних управлінь рибоохоронного патруля. Передача техніки здійснюватиметься в кілька етапів.

Перші два автомобілі офіційно передано до Чорноморського та Дніпропетровського рибоохоронного патруля 13 липня. Техніка придбана через систему Prozorro на кошти в рамках бюджету 40 млн грн на технічне оснащення рибоохоронного патруля. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Наявність сучасної техніки дозволить вивести показники роботи на якісно інший рівень. Велика робота була проведена з початку року. Так, за перше півріччя роботи в 2017 році патрульні виявили порушення зі збитками у 8 разів вищими, 74,8 млн, ніж у 2016 році – 9,8 млн грн. Впевнений, з новою технікою патрульним вдасться працювати ще ефективніше, – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Передбачені бюджетом 40 млн грн будуть надходити невеликими сумами щомісячно. Відповідно до бюджетних надходжень здійснюватимуться закупівлі. Протягом серпня-жовтня планується закупати по 8-10 автомобілів щомісячно. Графік передачі розбито, враховуючи потреби та завантаженість рибоохоронного патруля.

Рибпатрулі, які знаходяться на каскаді річки Дніпро та в Азово-Чорноморському басейні отримають по 3 автомобіля. Патрулі, зоною відповідальності яких є внутрішні водойми, – по 1 автомобілю.

 • Renault Duster є сучасними позашляховиками, що дозволять оперативно діставатися акваторії всіх водойм навіть в умовах поганої якості доріг. Автомобілі такої ж марки було закуплено для Київського рибоохоронного патруля на початку 2017 року, на оснащення якого було виділено 15 млн грн. Також для патрульних у 2017 році планується закупити човни та мотори. Тендерні закупівлі будуть проводитись окремо.

  Нагадаємо, у прийнятому бюджеті на 2017 рік виділено фінансування у розмірі 40 млн грн на нову техніку для рибного патруля. Це передбачає придбання необхідного мінімуму сучасних човнів та авто для результативної роботи патруля. Також у державному бюджеті на 2017 р., вперше за останні 10 років, в достатньому обсязі виділено кошти на паливно-мастильні матеріали для рибоохоронного патруля у всіх регіонах України – 27 млн грн. Цього року запуск рибоохоронного патруля заплановано в усіх регіонах України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.