На Львівщині встановлять три повноцінні лініі з сортування сміття

1910
Фото з вільних джерел

Лінії з сортування сміття вже закуплені Львівською ОДА і найближчим часом будуть встановлені на трьох полігонах області

Сортувальні лінії знаходитимуться у Дрогобичі, Самборі та Новояворівську, а повноцінно запрацює система вже навесні. У планах адміністрації – закупівля ще п’яти таких ліній.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр ЛОДА

Із січня набрав чинності закон щодо заборони захоронення неперероблених відходів. Кожне підприємство, яке приймає сміття, має його сортувати. Плануємо цього року закупити ще 5 ліній сортування, тож маємо надію, що через три роки Лвівщина буде мати на всіх полігонах сортувальні лінії, що дасть можливість максимально відсортовувати сміття, – зазначив начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

- РЕКЛАМА -
  • Чиновник додав, що згідно з розробленою Стратегію управління відходами до 2030 року, планується будівництво 4 сучасних комплексів з утилізації сміття, з яких по 2-м інвестори вже визначились з земельними ділянками. Найближчим часом буде оголошено про громадські обговорення, щоб дати можливість інвестору розпочати розробку проектно-кошторисної документації. Орієнтовно, будівництво може розпочатися вже до кінця року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.