На Хмельницькому сміттєзвалищі побудують завод з виробництва біогазу

2470
Фото з вільних джерел

Біогаз зі сміттєзвалища перероблятимуть в електроенергію та реалізовуватимуть за «зеленим» тарифом

Переможець тендеру – фірма «Біогаз-ЕНЕРДЖІ» з Чернігова. На даний момент проводяться роботи з буріння свердловин для дегазації звалища та прокладаються газопроводи  для подальшого видобутку й транспортування біогазу.

Передає EcoTown, з посиланням на Поділля-Центр.

Видобутий таким чином газ перероблятиметься в електроенергію та реалізовуватиметься за зеленим тарифом. Подібні технології вже використані на сміттєзвалищах Івано-Франківська, Вінниці, Черкас та Кривого Рогу. Дегазація дасть змогу не тільки отримати додаткове блакитне паливо, але й поліпшить безпеку на полігоні, оскільки саме через звалищний газ щорічно стаються пожежі.

  Після закінчення всіх робіт з виділення земельної ділянки для розміщення обладнання видобутку газу вони приступили до виконання робіт.Ці роботи зроблять наш полігон більш безпечним  Після того, як буде виконана робота, ці пожежі мають зменшитись, – В’ЯЧЕСЛАВ КРИВЕНЧУК  – ДИРЕКТОР МКП «СПЕЦКОМУНТРАНС»  В’ячеслав Кривенчук


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here