На Хмельницькому сміттєзвалищі побудують завод з виробництва біогазу

2492
Фото з вільних джерел

Біогаз зі сміттєзвалища перероблятимуть в електроенергію та реалізовуватимуть за «зеленим» тарифом

Переможець тендеру – фірма «Біогаз-ЕНЕРДЖІ» з Чернігова. На даний момент проводяться роботи з буріння свердловин для дегазації звалища та прокладаються газопроводи  для подальшого видобутку й транспортування біогазу.

Передає EcoTown, з посиланням на Поділля-Центр.

Видобутий таким чином газ перероблятиметься в електроенергію та реалізовуватиметься за зеленим тарифом. Подібні технології вже використані на сміттєзвалищах Івано-Франківська, Вінниці, Черкас та Кривого Рогу. Дегазація дасть змогу не тільки отримати додаткове блакитне паливо, але й поліпшить безпеку на полігоні, оскільки саме через звалищний газ щорічно стаються пожежі.

  Після закінчення всіх робіт з виділення земельної ділянки для розміщення обладнання видобутку газу вони приступили до виконання робіт.Ці роботи зроблять наш полігон більш безпечним  Після того, як буде виконана робота, ці пожежі мають зменшитись, – В’ЯЧЕСЛАВ КРИВЕНЧУК  – ДИРЕКТОР МКП «СПЕЦКОМУНТРАНС»  В’ячеслав Кривенчук


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.