На Хмельниччині ввели в експлуатацію лінію сортування і переробки твердих побутових відходів

5217
Фото: «Системи модернізації складів»

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада, що налічує 51 населений пункт,  почала проект щодо втілення в життя проекту по будівництву сортувального комплексу з автоматичним відбором органічної фракції та металу.

У 2017 році Дунаєвецька ОТГ провела тендер в державній електронній системі публічних закупівель «Prozorro» згідно з яким визначило переможця – компанію «Системи модернізації складів». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Метою проекту для Дунаєвецької ОТГ було покращення стану довкілля та життєвого рівня жителів населених пунктів. Запровадження системи роздільного збирання, сортування, транспортування ТПВ надасть можливість вилучити вторинну сировину з ТПВ для транспортування на пункти вторинної сировини з метою подальшої переробки, а залишок сміття транспортувати для захоронення на полігон ТПВ.

- РЕКЛАМА -
  • Основними завданнями проекту стало:

    • зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище та здоров’я населення в результаті безсистемного захоронення ТПВ;
    • вилучати вторинну сировину шляхом запуску цеху сортування ТПВ та отримувати за неї кошти, які будуть направлені на розвиток благоустрою Дунаєвецької територіальної громади.

    ТОВ «Системи модернізації складів» працює на ринку України з 2006 року. Компанія займається виготовленням складського, промислового, харчового та конвеєрного обладнання европейського рівня. Продукція компанії виготовляється як для вітчизняного ринку так і для експорту. Лінії сортування та переробки ТПВ почали проектувати та виробляти з 2017 року. Вже реалізовано 2 проекти на території України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.