На Хмельниччині ввели в експлуатацію лінію сортування і переробки твердих побутових відходів

5391
Фото: «Системи модернізації складів»

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада, що налічує 51 населений пункт,  почала проект щодо втілення в життя проекту по будівництву сортувального комплексу з автоматичним відбором органічної фракції та металу.

У 2017 році Дунаєвецька ОТГ провела тендер в державній електронній системі публічних закупівель «Prozorro» згідно з яким визначило переможця – компанію «Системи модернізації складів». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Метою проекту для Дунаєвецької ОТГ було покращення стану довкілля та життєвого рівня жителів населених пунктів. Запровадження системи роздільного збирання, сортування, транспортування ТПВ надасть можливість вилучити вторинну сировину з ТПВ для транспортування на пункти вторинної сировини з метою подальшої переробки, а залишок сміття транспортувати для захоронення на полігон ТПВ.

 • Основними завданнями проекту стало:

  • зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище та здоров’я населення в результаті безсистемного захоронення ТПВ;
  • вилучати вторинну сировину шляхом запуску цеху сортування ТПВ та отримувати за неї кошти, які будуть направлені на розвиток благоустрою Дунаєвецької територіальної громади.

  ТОВ «Системи модернізації складів» працює на ринку України з 2006 року. Компанія займається виготовленням складського, промислового, харчового та конвеєрного обладнання европейського рівня. Продукція компанії виготовляється як для вітчизняного ринку так і для експорту. Лінії сортування та переробки ТПВ почали проектувати та виробляти з 2017 року. Вже реалізовано 2 проекти на території України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.