На Грибовицькому сміттєзвалищі почнуть видобувати газ

1639

На полігоні пробурять 18 свердловин для добування біогазу

На даний момент тривають підготовчі роботи з рекультивації Грибовицького полігону. Закладені технічні рішення були запропоновані французькою компанією Egis.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на EcoTown 

Вже проведено конкурс на будівництво 18-ти пілотних свердловин для повної дегазації полігону, а також практично готовий проект першочергових невідкладних заходів на частині полігону, де відбувся зсув, аби зупинити витік фільтратів. Свердловини будуть рівномірно розміщені по полігону і дозволять оцінити кількість і якість біогазу, – пояснює заступник міського голови Львова,  – розповідає заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак

 • Крім того, раз у місяць НУ “Львівська політехніка” проводить під наглядом французьких фахівців дослідження звалища – визначає чи рухається полігон. Результати дослідження надаються проектним організаціям, зокрема “Гірхімпрому” для реалізації проект з рекультивації полігону.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.