Миколаївський глиноземний завод інвестував в екологічну безпеку виробництва $30 млн протягом трьох років

5315

З моменту приходу нового інвестора на Миколаївський глиноземний завод (МГЗ) вкладення в екологічну безпеку підприємства склали близько $ 30 млн. Завод сертифікований на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості, екології і охорони праці ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001

Діяльність компанії в питаннях реалізації екологічних проектів носить системний характер. З початку кризи власники інвестували близько 300 млн грн. Підприємством проведена рекультивація шламового поля № 1, на що витрачено 110 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Апостроф.

Завершено роботи по укриттю пилить поверхні грунтом на 100%. Уже понад 13 років як введено в експлуатацію шламосховищ № 2, на якому в минулому році виконані роботи по влаштуванню дамб, кільцевого дренажу, внутрішньомайданчикових мереж пилоподавлення, по ставку-накопичувачу. Введена в експлуатацію система газоочистки на печах випалу вапняку дозволила добитися ступеня знешкодження викидів на рівні 99%. Завдяки встановленим електрофільтрів, в атмосферу йдуть очищені димові гази, пил залишається в електрофільтрі і пневмотранспортом відправляється на шламовидалення.

 • В цілому, в 2014 році власники МГЗ інвестували в природоохоронні заходи 74,7 мільйонів грн, в 2015 році – 123,7 млн ​​грн, в 2016 році – 82,9 млн грн.  Це і модернізація існуючого виробничого циклу, і заміна застарілого обладнання, і будівництво сучасних очисних споруд, і створення об’єктів складування відходів виробництва, і відновлення навколишнього середовища за допомогою рекультивації земель, і багато іншого. Для запобігання забруднення, мінімізації ризиків екологічних аварій та інших факторів негативного впливу на навколишнє середовище застосовуються передові технології і методи, – повідомляє видання.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.