Львівський сміттєспалювальний завод почнуть будувати в цьому році

2739
Фото з вільного доступу

Міська влада Львова вже мають домовленості з французькими партнерами щодо ділянки, де почнуть будівництво в цьому році сміттєспалювального заводу, повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі телеканалу 24.

Насправді є сьогодні можливість фінансування з двох міжнародних організацій – це Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський інвестиційний банк. Є проектні напрацювання, зроблені на сьогоднішній день, є компанія “Іджіс”, яка аналізує весь цей обсяг, який був зроблений, в принципі ми в цьому році плануємо розпочати будівельні роботи для того, щоб завод оперативно побудувати , – розповів Садовий.

Садовий також зазначив, що він хоче втілити в Львові проект Zero Waste – максимальної сортування сміття і мінімізація відходів.

Як повідомляється, Львів можуть оголосити зоною надзвичайної екологічної ситуації. У Львові не вивезли 7 580 тонн твердих побутових відходів, з них лежать на землі – 5 440 тонн.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here