КМДА розпочала проектування заводу з переробки сміття

1664
Фото з вільного доступу

Підприємство орієнтоване на найбільш сучасні екологічні стандарти, його планують побудувати протягом трьох років.

Міська влада почали проектувати перший сміттєпереробний завод, який планують побудувати за три роки. Про це «44.ua» розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Большой Киев“.

«Ми відмовилися від будівництва сміттєспалювальних заводів, віддавши перевагу механіко-біологічної переробки. Такі комплекси абсолютно безпечні з точки зору екології. Це практично сортування сміття на основні фракції і максимальний відбір корисних, ресурсно-цінних компонентів зі сміття. На сьогоднішній день ми почали проектувати один з таких заводів в столиці, нам в цій справі допомагають закордонні консультанти », – сказав він.

 • Пантелєєв нагадав, що всього в Києві і за межами столиці планується будівництво п’яти сміттєпереробних комплексів.

  Також планується будівництво подібних сміттєпереробних комплексів під Києвом – це в північному і південному напрямках. Всього ми маємо намір побудувати 4-5 таких комплексів. Йдеться про перспективу 2-3 років, – додав він.

  Відзначається, що заводи зможуть приймати до 1,4 млн тонн сміття в рік, при тому, що сьогодні Київ виробляє 1,2 млн тонн сміття.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here