Фото: Як Сумські лісівники готуються до посадки лісу у наступному році

1964

Для посадки лісу наступного року лісівники готуються вже зараз. Адже необхідно підготувати якісний посадковий матеріал. План цьогорічної весни по посіву розсадників сумські лісівники виконали на 100%, засіявши 7,9 га.

Пальму лідерства за площею посіву надали хвойним. За ними закріпили 5,1 га від загальної площі, з яких 4,9 га займають посіви сосни звичайної, решта – сосна кримська, ялина, ялиця, модрина, туя та ялівець. Це пояснюється тим, що головною лісоутворюючою породою сумських лісів є сосна звичайна. Вона займає майже 40%  від загальної площі лісу. Повідомляє Національний промисловий портал.

Листяним породам у розсадниках підприємств відвели 2,6 га від загальної площі. Домінуючу більшість від цієї площі, надали посівам дуба звичайного – 0,96 га та дуба червоного – 0,5 га, на решті площі висіяли насіння ясеня, бука, липи, клену, берези, тополі, вільхи, акації, горіха та інших.

«Кожного року для посадки лісу наші підприємства використовують посадковий матеріал, вирощений власними силами. Для цього у лісгоспах є достатня кількість розсадників. Вони оснащені системами крапельного зрошення, що дає змогу вирощувати посадковий матеріал у контрольованому середовищі», –   коментує лісокультурне виробництво заступник начальника Сумського облуправління Олександр Товстуха.

 • Окрім стандартного садивного матеріалу, сумські підприємства  кожного року вирощують більше 110 тис. шт. декоративних саджанців 40 різних видів і форм, які користуються великим попитом серед населення.

  За інформацією Прес-служби Сумського ОУЛМГ


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.