Фото: Як громада на Вінниччині здійснює благоустрій за рахунок сміття

4411
 • Гроші, зароблені на роздільному збиранні сміття, Іллінецька ОТГ вкладає в озеленення

  У Іллінецькій громаді впровадили збирання сміття. Містом встановили спеціальні контейнери для збору пластикових пляшок. Пляшки збирають за графіком, сортують за кольорами та роблять брикети.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukrainer.net.

  Вторсировину відвозять на вінницьке підприємство «Гарна пляшка» для подальшого перероблення. На черзі — сортування поліетилену, пластмаси, металу, паперу.  Дохід від реалізації пластикових брикетів у Іллінцях спрямовують на тепличне господарство, яке вирощує саджанці квітів. Ці квіти потім висаджують на клумбах міста. Окрім квітів, вирощують і хвойні дерева, які будуть висаджувати в місті та селах.

  Зараз в Іллінцях будують сміттєсортувальний комплекс вартістю 10 мільйонів гривень. Підприємство зможе сортувати до 120 кубічних метрів твердих відходів на добу, таким чином сміттєсортувальна станція зможе обслуговувати і навколишні села, і навіть сусідні райони.

  Нагадаємо, що до складу Іллінецької ОТГ входить місто Іллінці з населенням 11 тисяч осіб та 22 села. Після об’єднання бюджет Іллінців збільшився у чотири з половиною рази — з 14 до 62 мільйонів. Більшу частину нових надходжень складають податок на доходи фізичних осіб, земельний та єдиний податки.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.