Фото: Як громада на Вінниччині здійснює благоустрій за рахунок сміття

4178

Гроші, зароблені на роздільному збиранні сміття, Іллінецька ОТГ вкладає в озеленення

У Іллінецькій громаді впровадили збирання сміття. Містом встановили спеціальні контейнери для збору пластикових пляшок. Пляшки збирають за графіком, сортують за кольорами та роблять брикети.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukrainer.net.

- РЕКЛАМА -
 • Вторсировину відвозять на вінницьке підприємство «Гарна пляшка» для подальшого перероблення. На черзі — сортування поліетилену, пластмаси, металу, паперу.  Дохід від реалізації пластикових брикетів у Іллінцях спрямовують на тепличне господарство, яке вирощує саджанці квітів. Ці квіти потім висаджують на клумбах міста. Окрім квітів, вирощують і хвойні дерева, які будуть висаджувати в місті та селах.

  Зараз в Іллінцях будують сміттєсортувальний комплекс вартістю 10 мільйонів гривень. Підприємство зможе сортувати до 120 кубічних метрів твердих відходів на добу, таким чином сміттєсортувальна станція зможе обслуговувати і навколишні села, і навіть сусідні райони.

  Нагадаємо, що до складу Іллінецької ОТГ входить місто Іллінці з населенням 11 тисяч осіб та 22 села. Після об’єднання бюджет Іллінців збільшився у чотири з половиною рази — з 14 до 62 мільйонів. Більшу частину нових надходжень складають податок на доходи фізичних осіб, земельний та єдиний податки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here