Фото: На Київщині на полігоні твердих побутових відходів встановили німецьке обладнання для переробки токсичного фільтрату

1894
Фото з соцмереж
 • На полігоні твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Київської області встановили німецьке обладнання для переробки токсичного фільтрату.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

  На полігоні твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Київської області встановили німецьке обладнання для переробки токсичного фільтрату. І в планах столичної влади – і надалі збільшувати обсяг переробки фільтрату, – підкреслив Кличко.

  Мер нагадав, що полігон № 5 у Підгірцях був уведений в експлуатацію у 1986 році.

  На ньому захоронено близько 7 млн тонн твердих побутових відходів. За понад 30 років експлуатації в тілі полігону під дією опадів накопичився фільтрат, який має велику загрозу для навколишнього середовища. Цього року ми встановили на цьому полігоні німецьке обладнання, що збільшить обсяг переробки токсичного фільтрату з 200 до 350 кубометрів на добу. І в наших планах – подальше збільшення переробки фільтрату. Це дуже важливо для навколишніх селищ, – наголосив Кличко.

  Мер Києва відзначив, що проблема переробки і утилізації сміття стосується не тільки Києва чи Львова, а й більшості українських міст.

  Нам потрібне сучасне обладнання, сміттєпереробні заводи, які не тільки перероблятимуть сміття, а й не забруднюватимуть навколишнє середовище. І ми ведемо переговори з іноземними компаніями щодо будівництва таких підприємств. Нові сміттєпереробні заводи – це одне з наших завдань на наступні роки, – підкреслив Кличко.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.