Еко-виховання та роздільний збір відходів: У Одесі створять екологічний парк

3750
Фото - informer.od.ua

У Одесі створять екологічний парк, в якому навчатимуть роздільному збору відходів та виховуватимуть дбайливе ставлення і повагу до природи.

Реалізацію нового інфраструктурного проекту з представниками Єврокомісії та Європарламенту обговорив міський голова Геннадій Труханов 5 травня. Передає EcoTown, з посиланням на Медиагруппа Глас.

«Плануємо зробити екологічним один з нових парків – найбільше підходить Грецький, також розглядаємо Трасу Здоров’я, – зазначив мер. – Одеса стала другим містом у Європі, яке підключилось до реалізації цього проекту».

За словами голови підрозділу екології Еврокомісії Георгіоса Кремліса, головне завдання екопарку – зробити екологічно вихованим молоде покоління.

«За допомогою тренінгів, демонстрацій, ігор дітей та студентів познайомлять з кращими методами обробки відходів та наголосять на необхідності бережного ставлення до навколишнього середовища, – каже він. – Завдяки таким ініціативам Одеса може стати зеленим містом не тільки в Україні, але і у всьому Чорноморському регіоні».

 • Екологічний парк в Одесі планують відкрити вже у вересні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.