Дніпропетровська ОДА придбає пересувну лабораторію для контролю якості повітря

2234

Цього року Дніпропетровська ОДА придбає пересувну лабораторію, яка буде вимірювати якість повітря в конкретній точці області. Результат в онлайн-режимі буде передаватися на сайт екомоніторингу

На сайті ecoinfo.pro всі бажаючі можуть дізнатися про стан повітря в різних куточках регіону. На інтерактивній карті відзначені підприємства-забруднювачі, звалища, полігони – в загальному, близько 3 тисяч об’єктів. Раніше інформацію оновлювали раз в тиждень. Пересувна лабораторія буде передавати точні дані в онлайн-режимі, – наводить прес-служба ОДА слова губернатора Валентин Резниченко.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Днепр Вечерний.

Лабораторія обладнана в сучасному автомобілі. Спеціальні датчики будуть заміряти рівень забруднюючих речовин в повітрі, таких, як фенол, формальдегід, діоксид азоту, діоксид вуглецю, сірководень, пил, сірчистий ангідрид.
У цьому році планується встановити і три стаціонарних поста екомоніторингу – в Дніпрі, Павлограді та Нікополі.

Пости будуть проведені за технологією країн-лідерів з виготовлення таких систем. Закупівлю обладнання Дніпропетровська ОГА проводить по електронній системі Prozorro.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.