В Україні заборонять «коньяк» і «шампанське»

2108
Фото з вільних джерел

Про цей проект закону в сфері охорони прав інтелектуальної власності, який підтримав уряд, повідомили в прес-службі Міністерства економіки України.

«Шампанське можна проводити незалежно французького регіону Шампань, коньяк – поза французького муніципалітету Коньяк, так само як і Моршинську мінеральну воду, не можна проводити в Польщі, а Ніжинські огірки – в Словаччині. Всі ці продукти містять у своїй назві чітке географічне зазначення на походження », – йдеться в повідомленні прес-служби міністерства, передає ПромПолітІнформ..

25 січня на засіданні уряд підтримав проект закону в сфері охорони прав інтелектуальної власності, який розробило Мінекономрозвитку. Законопроект визначає новий порядок правової охорони географічних зазначень.

Автори законопроекту передбачили, що географічне зазначення – це географічне найменування місця (регіону або населеного пункту), з якого походить товар.

«Як правило, такий товар має особливе якість, репутацію або інші характеристики, обумовлені головним чином географічним походження. При цьому хоча б один з етапів виробництва, або переробки товару здійснюється на певній географічній території », – пояснюють в міністерстві.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.