В Україні вікриється завод із виробництва чіпсів Lay’s

15739

Компанія PepsiCo має намір побудувати в Україні підприємство з виробництва чіпсів ТМ Lay’s.

Про це AgroTimes повідомило поінформоване джерело з кола професійних виробників картоплі, передає Національний промисловий портал.

Очікується, що оголошення про офіційний вихід на ринок ТМ Lay’s буде зроблено восени цього року.

 • Ймовірно, що завод із виробництва чіпсів, який планується побудувати на базі ТОВ «Сандора» у Миколаєві, буде запущено у тестовому режимі взимку 2018/2019 років.

  Як зазначило джерело, PepsiCo проаналізувала ситуацію з неможливістю вивезення картоплі за межі України, зважила на значні обсяги виробництва картоплі в країні і доволі високий рівень кваліфікації професійних картоплярських господарств.

  Наразі тривають підготовчі роботи. Фахівці PepsiCo знайомляться з провідними картоплярами і готуються провести тур по господарствах, аби вивчити не лише їхній агрономічний рівень, а й стан картоплесховищ. Наявність останніх – обов’язкова складова співпраці з PepsiCo.

  Компанія має намір зареєструвати в Україні низку чіпсових сортів картоплі, з якими звикла працювати.

  Також PepsiCo створить в Україні власний агрономічний відділ. Його фахівці здійснюватимуть моніторинг полів господарств, контролюватимуть процес копання картоплі, закладання її на зберігання.

  З доброчесними виробниками PepsiCo буде готова укладати угоди щодо тривалої співпраці, контрактувати партії картоплі за рік до приймання і навіть забезпечувати картоплярів посівним матеріалом, вартість якого вираховуватимуть зі зданої сировини.

  PepsiCo — один із найбільших в Україні виробників продуктів харчування та напоїв. Компанії  належать чотири підприємства: завод із переробки фруктів, овочів і виробництва соків; завод із виробництва соків, газованих напоїв та холодного чаю (обидва – Миколаївська область); Харківський молочний комбінат; Київський молочний завод (Вишневе Київської області).

  В Україні PepsiCo представлена брендами соків «Сандора», «Садочок», «Сандорик»; на ринку снекової продукції – Lay’s; у сегменті сухариків – «ХрусTeam»; у сегменті молочної продукції – «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька», «Ромол» та «Смачненький»; дитячого харчування – «Агуша»; напоїв – Pepsi, 7UP, Lipton Ice Tea, «Єсентуки».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.