В Україні відроджується традиційне палинковаріння

7386

ТОВ «Агрофруктсервіс» стало першим сертифікованим українським виробником міцного напою з плодових спиртів – палинки

Потужність підприємства становить 1000 пляшок палинки в день (ТМ «ПАЛИНОЧКА» та ТМ «Перша Закарпатська Палинчарня»). Для цього ТОВ «Агрофруктсервіс» переробляє до 7 тонн фруктів та ягід на добу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery 

Наш завод оснащений найсучаснішим технологічним обладнанням, виготовленим на замовлення в Європі, та відповідає найсуворішим критеріям і вимогам ЄС. Випробовування нашого обладнання, тестування повного процесу виробництва та навчання персоналу підприємства провели спеціалісти Асоціації палинкарів Угорщини. Наразі на підприємстві працює 17 постійних робітників, а також залучається близько 12 сезонних, – зазначив директор підприємства Василь Майороші

  • Створення подібних підприємств є додатковим каналом збуту продукції для агровиробників та підвищує додану вартість замість простого вирощування фруктів та ягід.

    Сьогодні в Україні склалася досить складна цінова ситуація при заготівлі фруктів для переробки – закупівельні ціни переробників, переважно виробників яблучного концентрату, не враховують зростання їх собівартості, особливо це стосується яблук. Створення подібних підприємств сприятиме збільшенню конкуренції на ринку переробки фруктів і ягід, що дозволить фермерам розраховувати на конкурентні ціни з боку переробників. Пишаємося, що першим дозвіл на виробництво алкогольної продукції з фруктів і ягід отримало підприємство, що входить до нашого галузевого об’єднання, – це значний крок на шляху відновлення традиційного палинковаріння та розвитку галузі плодово-ягідної переробки в Україні, – вважає голова Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.