«Укрспирт» експортуватиме горілку власної торгівельної марки до Німеччини

2481

Державне підприємство «Укрспирт» експортуватиме горілку  до Німеччини.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укрспирту.

Йдеться про горілку ТМ «Старожитня», яка виробляється на Луцькому МПД ДП «Укрспирт» та зараз готується до презентації.  Марко Бокачо зауважив, що ця горілка має велике майбутнє на європейському ринку, адже поєднує усі необхідні для цього складові: якість, смакові властивості, доступну ціну та стильний дизайн пляшки.

Зараз основним завданням нашого підприємства є відновлення його експортного потенціалу і горілка ТМ «Старожитня» є першим важливим кроком на цьому шляху. Це перша горілка державного виробництва, що виходить на європейський ринок. Вірю, що це дуже перспективний напрямок і наша продукція зможе бути конкурентоспроможною, як серед представників української діаспори, так і серед європейських споживачів, для цього в нас є необхідні виробничі потужності, якісна сировина і зручне географічне розміщення – коментує т.в.о. директора – радник директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко».

Наразі, до відправлення вже готується перша партія горілки.

 • Окремо європейський партнер відзначив якість українського спирту та висловив бажання вести переговори про його поставку до Італії та Франції.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.