Головна Інше Харчова промисловість Український виробник згущеного молока збільшив обсяги виробництва

Український виробник згущеного молока збільшив обсяги виробництва

4002

“Первомайський” молочноконсервний комбінат випустив на 12% більше молочних консервів

У 2016 році Первомайський молочноконсервний комбінат виробив 10 тис тонн молочних консервів, що на 12% більше в порівнянні з роком раніше. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УБР.

Згідно зі звітом підприємства, обсяг виробництва продукції з незбираного молока за минулий рік склав 6,39 тис тонн, що на 6,6% менше в порівнянні з 2015 роком.

Також повідомляється, що в 2016 році комбінату вдалося реалізувати 10,1 тис тонн молочних консервів і 6,3 тис тонн продукції з незбираного молока.


 • Довідка. Первомайський молочноконсервний комбінат знаходиться в місті Первомайськ Миколаївської області. Працює з 1956 року. Добові потужності комбінату складають: молочні консерви – 96 тис умовних банок, продукція з незбираного молока – 50 тонн, вершкове масло – 6 тонн. За підсумками 2016 року, Первомайський молочноконсервний комбінат отримав 0,9 млн грн чистого прибутку.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.