Українські вироби з листкового тіста продаються у 20-ти країнах світу

2702
Фото: ubr.ua

Головними країнами-імпортерами стали Румунія, Молдова, Ірак і Казахстан

Українські виробники поставляють листкові вироби в більш ніж 20 країн світу. Останніми роками структура експортних поставок змінилася. Це пов’язано із загостренням відносин з Росією, яка була основним покупцем даної продукції в 2013 році.

Про це передає UBR з посиланням на експертів Pro-Consulting.

Українські виробники були вимушені оперативно знаходити ринки збуту листкових виробів. Експортери швидко зуміли переорієнтуватися на нові ринки збуту, а також розширили існуючі канали продажів в інші країни.

 • В результаті такої диверсифікації на перші місця серед імпортерів вийшли Румунія, Молдова, Ірак, Казахстан. Причому частки цих країн розподілені рівномірно в межах 10-20% від загального обсягу.

  Фото: ubr.ua

  Обсяги імпортних поставок в Україну в цей час були настільки незначними, що практично не чинили ніякого впливу на ринок, оскільки через зниження купівельної спроможності населення і нестабільності національної валюти український ринок в період 2014 року – першої половини 2017 років перестав бути привабливим для іноземних виробників листкових виробів. У 2016 році головними імпортерами листкових виробів в нашу країну були Туреччина та Іспанія, частка яких становила 45% і 37% відповідно.

  В даний час попит населення все більше зміщується в бік споживання більш низькокалорійної їжі. Це змушує виробників розробляти нові рецепти листкових виробів зі зниженою калорійністю.

  Найбільш популярними серед листкових виробів у споживачів є круасани, трохи поступаються їм по перевагах слойки і язички з наповнювачами.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.