Українські кондитери нарощують виробництво

2057

ТОВ “АВК Конфекшінері” (Київ), один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, в 2016 році збільшило обсяги виробництва на 25% – до 46,07 тис. Тонн в порівнянні з попереднім роком, інформує Інтерфакс-Україна. Передає UBR.

“Обсяги виробництва по фабриці в 2016 році склали 46,072 тис. Тонн, що на 2,829 тонн менше, ніж ми планували, однак на 9,292 тис. Тонни більше, ніж в 2015 році”, – повідомив директор Дніпропетровської кондитерської фабрики Олег Гаряжа.

Україна розширила торгівлю шоколадом на ринках Європи, Азії та Африки
За словами директора з якості фабрики Андрія Гаряжі, зараз “АВК Конфекшінері” працює над отриманням сертифікатів якості своєї продукції відповідно до міжнародних стандартів IFS (International Food Standard) і BRC (Global Standard for Food Safety), що дозволить наростити поставки компанії в ЄС.

“Ми зараз займаємося отриманням сертифікатів IFS і BRC, щоб” грати в довгу “з нашими європейськими партнерами. Нам допомагає в цьому” Бюро Верітас “. Я впевнений, ми успішно пройдемо перевірки і отримаємо до липня відповідні сертифікати”, – додав Гаряжа.

Зараз “АВК Конфекшінері” продовжує працювати над відновленням свого асортименту після втрати контролю над Луганській і Донецькій кондитерськими фабриками.

“Велике навантаження лягла на фабрику після втрати потужностей. Ми повинні були відновити частину асортименту, оскільки фактично втратили виробництво печива. У 2016 році відновили виробництво екструзії для випуску нашого” Мажора “і” Бам-Бука “, – пояснив директор Дніпропетровської кондитерської фабрики.

 • Він уточнив, що потужності фабрики в Дніпрі дозволяють виробляти 60 тис. Тонн продукції на рік.

  Зараз продукція “АВК Конфекшінері” поставляється в 53 країни, компанія має намір розширювати ринки збуту і асортимент в 2017 році.

  Гряжа додав, що через заборону транзиту Росією своєї територією, українські продукти втрачають свої позиції на ринках СНД і Середньої Азії.

  “Український товар дуже довго туди йде, часто бувають черги на переправі. Клієнти не хочуть чекати 40 днів і заморожувати свої гроші. Нас витісняє російська продукція на полицях Казахстану та інших країн СНД”, – пояснив Гаряжа.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.