Україна увійшла до трійки країн-лідерів з імпорту грузинського вина

1941

За січень-червень 2017 року Грузія експортувала 31,5 мільйона пляшок натурального виноградного вина (0,75 літра) в 44 країни світу, що на 59% більше показника в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Національне агентство вина Грузії, передає УНН.

Експорт грузинського вина виріс в напрямку країн Євросоюзу, Китаю, США та інших традиційних ринків. Виручка від експорту склала 70,5 мільйона доларів США.

П’ятірка країн-експортерів грузинського вина виглядає наступним чином:

 • Росія – 19 313 343 пляшок;
 • Китай – 3 842 412 пляшок;
 • Україна – 2 983 000 пляшок;
 • Польща – 1 212 704 пляшок;
 • Казахстан – 1 163 827 пляшок.
- РЕКЛАМА -
 • При цьому, за словами експерта, директора з маркетингу компанії Eastern Beverage Trading О.Безуглого, ринок українського вина дуже перспективний.

  Також в нашій країні поступово розвиваються невеликі виробники вина.

  “Згідно з інформацією Мінагрополітики, в Україні 45 тис.га виноградників і потенціал збільшення площ оцінюється в 300 тис.га. Врожайність зросла з 30 ц/га в період УРСР до поточних 100 ц/га.

  В Україні поступово розвиваються невеликі виробники вина, сортів винограду і комбінацій купажів стає все більше. Українське вино дуже привабливо за ціною і якість продукції поліпшується.

  Не варто забувати також про український вини, яке можна віднести до унікального спадщини. Чого тільки варта лінійка кріплених і десертних вин “Коктебель” – “Мадера”, “Мускат”, “Кагор”, які завоювали десятки нагород на світових конкурсах”, – розповів він.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.