ПрАТ «Одеський коньячний завод» торгової марки Shustoff експортує коньяк в Австралію

2911

ПрАТ «Одеський коньячний завод» розпочав поставки вітчизняного коньяку на ринок Австралії.

Ми уклали вигідні контракти на експорт кращих марочних коньяків ТМ Shustoff в Австралію, домовилися про поставку 800 кейсів коньяків «Золотий Дюк» та «Одеса», вже відправили першу партію. – заявив глава заводу Едуард Городецький.

Інтерес іноземних споживачів свідчить про високу якість продукції Одеського коньячного заводу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на lb.ua

Продукція ОКЗ успішно пройшла ряд перевірок, необхідних для постачання коньяку за кордон, і отримала документальне підтвердження високої якості. – зазначає Едуард Городецький.

А досягти таких результатів вдалося завдяки виробництву продукції за принципом повного циклу і використання власних коньячних спиртів ».

Крім того, глава заводу повідомив про початок поставок до Франції коньячного спирту, виробленого на ОКЗ.

 • «Процес виробництва коньяку в Одесі повністю відповідає класичним французьким канонам», – підкреслив відомий французький технолог і власник компанії з виробництва коньячних спиртів Merlet & Fils Жан Мерле під час свого візиту на ОКЗ.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.