Одещина має намір експортувати в ЄС вино і трюфелі

1613

Одеський регіон може експортувати до Європейського Союзу вино і трюфелі, сказала заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА, передає ПромПолітІнформ .

«В Одеській області, зокрема, мають експортну перспективу соняшникову олію, борошно, мед, горіхи. Може бути дуже успішним проект вирощування трюфелів, а також слід створити кластер виноробів, щоб просувати продукцію за кордон», – зазначила Трофімцева.

За її словами, цікава для зовнішніх ринків і продукція галузі машинобудування – канати, кабелі, холодильне обладнання, що робить Одеський регіон одним з основних майданчиків для експорту.

У свою чергу заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська відзначила, що «серед перспективних секторів – не тільки продукти харчування, але і меблі, товари легкої промисловості, машинобудування і запчастини, інформаційно-комунікаційні послуги».

«ЄС – це величезний ринок, де близько 500 млн споживачів, які мають велику купівельну спроможність, і куди, що не менш важливо, продукцію можна доставляти через порти Одеської області», – додала Микольська.

 • Заступник голови Одеської ОДА Світлана Шаталова зазначила, що станом на липень поточного року на ринок країн Євросоюзу постачають продукцію 11 одеських фірм.

  «Серед цих товарів – концентрати Кодимського сокового заводу і унікальні вироби« ТелеТек », що користуються попитом у споживачів 30 країн світу. І ми готові стати комунікатором між центральними органами влади і компаніями, яким потрібна підтримка для просування експортних товарів», – сказала вона.

  Трофімцева також підкреслила, що фахівці Мінекономрозвитку вже розробили Експортне стратегію України, яка дозволить вітчизняним виробникам знайти нові ринки збуту і нових партнерів, а головне – робити ставки на актуальну для кожного регіону продукцію.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.