Найбільший виробник алкоголю в Україні інвестує €7 млн у будівництво цеху з виготовлення шампанського

5562
 • Група компаній Баядера Груп – один з найбільших виробників алкоголю в Україні – оцінює в €7 млн ​​інвестиції на завершення будівництва цеху шампанізації на території винного заводу Коблево в Миколаївській області.

  Про це журналістам повідомила голова правління Коблево Віра Козлівська, передають Українські новини, передає “Новое время“.

  Одна лінія розливу ігристого коштує близько €3 млн, один акратофорах (апарат для шампанізації) коштує €40 тис., а нам їх потрібно 50, будівництво самої будівлі – десь €1,5 млн. Значить, мінімум потрібно інвестувати €7 млн для завершення цеху, – сказала вона.

  На даний момент ігристі вина компанії виробляються на орендованих потужностях в Одесі.

  Будівництво цеху з виробництва ігристих вин почалося ще в 2013 році, зокрема був закладений фундамент, однак процес довелося відкласти через складну економічну ситуацію. Завершити будівництво компанія розраховує не раніше, ніж через два роки.

  Баядера Груп створена в 1991 році, її профільні активи в алкогольній галузі – дистриб’юторські компанії і виробництво лікеро-горілчаних виробів, вина, вермутів і коньяку. Продукція експортується в більш ніж 30 країн світу.Также компанія займається імпортом алкогольної продукції в Україні. За підсумками 2017 року група збільшила оборот на 14% до 6,5 млрд грн.

  Основні торгові марки – Хлібний Дар, Козацька Рада, Перша Гільдія, Цельсій, Байка, Перепелиця, KOBLEVO, Marengo.