На українському ринку з’явився енергетичний напій з екстрактом канабісу

12626

Група компаній «Нові Продукти» вирішила наслідувати приклад пивоварів США, Канади, Японії, Швейцарії та ряду країн Європейського Союзу, включивши канабіс (коноплю) до складу рецептури своєї новинки – енергетика Green Energy.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на techdrinks.info.

На сьогоднішній день, Green Energy – принципово новий для українського ринку енергетичний напій з натуральним екстрактом насіння канабісу (конопель), кофеїном, таурином і вітамінами В-комплексу.

  • Результат пошуку зображень за запитом "green energy енергетик"

    Як впевнені технологи компанії, інновація допомагає організму засвоювати глюкозу, забезпечуючи приплив енергії, особливо в період підвищеної активності. Крім того, новинка дозволяє легше переносити стреси і боротися з тривожністю і поганим настроєм. При цьому Green Energy – абсолютно легальний напій, що не містить ніяких наркотичних і психотропних речовин.

    Тетрагідроканнабінол (ТГК) – головний психоактивний компонент каннабісу – виключений з екстракту рослини, який входить до складу енергетика. А тому можна не хвилюватися і бути впевненим, що з Green Energy ви отримаєте тільки корисні властивості канабісу та натуральний тонус, нічого забороненого, а тим небезпечнішого, – робить важливе уточнення Геннадій Довгань, маркетинг-директор ГК «Нові Продукти».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.