Експорт українського пива зріс на 75%

2526

За перше півріччя 2017 року експорт з України безалкогольних напоїв з цукром зріс майже на 25%, а пива — на 75% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляють експерти Центру підтримки експорту при УСПП.

У грошовому вираженні експорт українських безалкогольних напоїв з цукром склав близько $21 млн. Пива за вказаний період було продано на зовнішні ринки на $13,5 млн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Діло

 • На думку віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту при УСПП Дениса Краснікова, збільшення експорту українських напоїв відбулося завдяки ефективній роботі виробників зі світовими торговельними мережами й розширенню ринків збуту продукції.

  “Міжнародні торгові мережі належним чином оцінили наші напої у співвідношенні “ціна-якість”, — говорить Денис Красніков, — Особливо відзначив би активну позицію виробників у питанні розширення й освоєння нових ринків. Якщо з тієї ж “безалкоголки”, яка експортувалася майже у 80 країн світу, раніше це були в основному країни СНД (63% експорту), то тепер українські постачальники активно працюють на ринках Європи (Польща +90%, Латвія +24%, Німеччина + 6%), а також Азії й Африки, збільшивши свої поставки в ці країни в 2,5 рази”.

  Значно краще йдуть справи у експортерів солодового пива, які підвищили експорт своєї продукції на 75%. Пиво експортується майже у 60 країн світу, серед яких основна частка припадає на держави СНД — 82%, зокрема, Білорусь і Молдову.

  При цьому, як зазначають у Центрі підтримки експорту, поступово пивовари розширюють експортні ринки, зокрема, за рахунок Алжиру, Гани й ПАР. Зростає експорт до Грузії (+139%), Литви (+23%), Ізраїлю (+72%) і Китаю (+28%).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.