З Миколаєвської верфі SMG відвантажено металоконструкції для будівництва мосту в Запоріжжі

2320

З миколаївської верфі компанії «Smart Maritime Group» (Чорноморський суднобудівний завод) відвантажені металоконструкції для будівництва нового моста через р. Р.Дніпро в м.Запоріжжя, яке відновлено «Укравтодором» в 2016 році.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр SMG.

В рамках контракту ще навесні на миколаївській верфі було виготовлено 880 тонн металоконструкцій довжиною до 24 метрів. На прохання замовника певний час вони зберігалися на території підприємства. І ось днями за допомогою баржі по воді ці конструкції були відправлені в Запоріжжі.

 • SMG має великий досвід виготовлення металоконструкцій для мостових переходів. Раніше миколаївська майданчик компанії вже випускала металоконструкції для нового моста у Запоріжжі. Цілком ймовірно, що співпраця з мостобудівниками в рамках даного проекту буде продовжено. А зараз на миколаївській майданчику SMG реалізується контракт з підприємством «Укрспецстальконструкція» на виготовлення 400 тонн металоконструкцій для автомобільного моста на трасі «Одеса-Рені».

  ДОВІДКА:

  Smart Maritime Group (SMG) – Smart Maritime Group (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві верфі: Миколаївську і Херсонську.

  Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. Грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. Грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. Грн.

  З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.