Влітку 2018 року у Вишневому почнуть будувати автомобільний міст через залізницю

12352

В середині 2018 року в місті-супутнику Києва Вишневому планується старт будівництва шляхопроводу через залізницю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Будівництво автомобільного мосту зніме багаторічну проблему транспортного сполучення між центром і спальними житловими масивами Вишневого.

“Це буде сучасний шляхопровід: з двома смугами руху в обох напрямках, тротуарами для пішоходів, новітніми технологіями освітлення і дренажу, безперешкодним доступом для людей з обмеженими фізичними можливостями. Його спорудження надасть городянам можливість швидко і безпечно перетинати залізничні колії, без корок і тривалого очікування перед закритим шлагбаумом, зменшить навантаження на діючий залізничний переїзд з активним рухом, перш за все, приміським”, – говорить керівник регіонального філіа а “Південно-Західна залізниця” Роман Веприцький.

 • Веприцький очолив комісію, яка повинна оцінити обсяги попередніх робіт, зокрема, перенесення інженерних комунікацій і залізничних споруд, які потраплять в зону будівництва.

  Участь в роботі комісії візьмуть і представники міської влади Вишневого, зокрема мер Ілля Діков. Передбачається, що місцеві органи влади будуть брати участь у фінансуванні цього проекту, а також допоможуть у формуванні дорожньої карти будівництва та проведення ряду робіт.

  Проектні роботи вже розпочато. Якщо все піде за планом, старт будівництва запланований на літо 2018 року, а здача об’єкта в експлуатацію – на весну 2019-го.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here