Відремонтований Маріїнський палац у Києві планують відкрити до кінця року

4827
Фото: kievskiemesta.blogspot.com

Введення в експлуатацію відремонтованого Маріїнського палацу в Києві заплановано на грудень поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «

“Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на грудень 2018 року”, – повідомили в Держуправлінні справами, коментуючи відсутність коштів на реставрацію та облаштування Маріїнського палацу в проекті державного бюджету на 2019 рік.

  • Згідно з відповіддю, на даний момент завершено будівництво першої черги об’єкта і він прийнятий в експлуатацію. Станом на кінець вересня виконано робіт на 855 мільйонів гривень, рівень готовності об’єкта становить 90%, роботи тривають.

    У ДУС уточнили, що вартість робіт для повної реалізації проекту складає 119 млн грн, що передбачено держбюджетом на поточний рік. Загальна кошторисна вартість реставраційно-відновлювальних робіт Маріїнського палацу становить 1,5 млрд грн. Інвестиційний проект “Реставрація та пристосування Маріїнського палацу по вул. Грушевського, 5а, м Київ” відібраний міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів 1 грудня 2015 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.