Відновлено будівництво об’їзної дороги навколо Дніпра (фото)

9974
Фото: Укравтодор

Відновлено будівництво шляхопроводу, що розташований на ділянці обходу міста Дніпра від автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя до межі м. Дніпра.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Нова країна.

(км 0+000 автомобільної дороги М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине)

 • Роботи тривають, зараз вже виконано підготовчі роботи, монтаж балок крайніх прольотних будов в кількості 9 шт, монтаж балок середньої прольотної будови в кількості 4 шт. Виконується монтаж збірних плит прольотної будови.

  На інфраструктурний проект з обласного бюджету надійшло понад 40 млн грн.

  «Зараз при виїзді на запорізьке шосе маємо робити «петлю» через поля. Цю дорогу проклали п’ять років тому як тимчасову. Натомість добудова шляхопроводу дозволить виїздити на трасу напряму, нічого не оминаючи. За технічною документацією на роботи – півроку. Крім того, цьогоріч буде повністю відремонтована сама автомагістраль на Запоріжжя. Тож із Дніпра пролягатиме рівна дорога з якісним покриттям», – додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

  Наступна ділянка на об’їзній – дорога на аеропорт та Південний міст. Підрядники мають прокласти 7 км шляху. Загальна вартість робіт – майже 500 млн грн.

  За прогнозами, завдяки будівництву об’їзної навколо Дніпра збільшиться пропускна спроможність доріг, і за межі міста вийде значна частина транспорту, здебільшого, вантажівок.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.