У першому півріччі 2017 року український будівельний ринок виріс на 34%

5241

Будівельна галузь України показує стійке зростання.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на СтройОбзор.

З початку 2017 року обсяг виконаних будівельних робіт в сегменті нежитлового будівництва України виріс на 35% в порівнянні з 2016 роком, будівництво житлових будинків збільшилася приблизно на 25% за той же період.

Істотне зростання показників будівельного ринку дозволяє говорити, що галузь пережила кризовий період і починається її сталий розвиток, – повідомив СтройОбзор Виконавчий директор УЦСС В’ячеслав Колісник. – Починаючи з другої половини 2016 року, інвестиційні очікування продовжують залишатися в позитивній зоні, тому за нашими оцінками слід очікувати зростання інвестицій в нові проекти житлової і комерційної нерухомості, хоч і не такими високими темпами.

 • Будівельний ринок в гривневому еквіваленті з урахуванням інфляції продовжує нарощувати темпи зростання. При цьому відносно високі темпи зростання обумовлені в т.ч. ефектом низької бази порівняння.

  У 2017 році зростання собівартості будівництва сповільнилося. Інфляція цін на будівельно-монтажні роботи з початку року перебуває на рівні нижче, ніж в середньому за той же період в 2012-2016 роки. За останні 5 років ціни на будівельно-монтажні роботи виросли в 2,3 рази, а курс гривні до долара США виріс в 3,3 рази.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.