У Києві побудують 60 футбольних полів зі штучним покриттям

1907
Фото: Наш Киев

У 60 навчальних закладах Києва побудують футбольні поля зі штучним покриттям.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.

Замовником виконання робіт є комунальне підприємство по експлуатації та ремонту житлового фонду “Житло-сервіс”.

Фінансування робіт з проектування та будівництва футбольних полів буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2017 рік.

 • Підприємство в установленому порядку має визначити генеральні проектні та підрядні організації для проектування та виконання робіт. Також вона повинна передбачити при укладенні договору умови про надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний термін експлуатації об’єкта не менше 10 років.

  Фінансування робіт з проектування та будівництва футбольних полів в навчальних закладах буде здійснюватися в межах показників, передбачених програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2017 рік, в сумі 50 млн грн.

  Відзначається, що будівництво 60 футбольних полів поліпшить матеріально-технічну базу навчальних закладів і дозволить створити належні умови для виховання та розвитку дітей.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.