Розбудова інфраструктури: У Києві в Солом’янському районі збудують палац боротьби

3808
 • У Солом’янському районі столиці збудують дитячий спортивний зал для тренувань з дзюдо, греко-римської та вільної боротьби за адресою вул. Преображенська, 17.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Andrey Andreev.

  Треба зазначити, що дане комунальне приміщення було шкільною майстернею, яка десятки років стояла занедбаною та не використовувалась, оскільки знаходилась в аварійному стані.

  Вивчивши потреби населення та опрацювавши велику кількість звернень батьків, педагогічних колективів школи № 43 та ДЮСШ «Школа спорту» з вимогою привести у належний стан комунальне майно, було прийнято рішення передати це приміщення на баланс комунальної ДЮСШ «Школа спорту» та почати організаційно-правові заходи з реконструкції занедбаної аварійної майстерні в сучасний палац боротьби.

  Була проведена величезна підготовча робота зі створення проекту реконструкції, реєстрації права власності на будівлю, отримання містобудівних умов та обмежень, реєстрації декларації на початок будівельних робіт, оформлення земельної ділянки і кінець кінцем виділення коштів на початок підготовчих робіт.

  Планується, що за 1,5 роки місто зможе відкрити та запустити цей палац боротьби для дітей зі всього міста.