Першу бетонну дорогу в Україні почнуть будувати у квітні 2018 року

16072

У квітні поточного року повинні стартувати роботи з будівництва бетонної об’їзної дороги навколо Житомира.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Це перший з кількох проектів будівництва доріг з цементобетонним покриттям, які Мінінфраструктури планує реалізувати в Україні в найближчі роки.

- РЕКЛАМА -
 • Про це на спільному брифінгу з гендиректором з питань мобільності і транспорту Європейської Комісії Хенриком Хололеем заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

  “В минулому році було проведено перший тендер на “бетонну” об’їзну навколо міста Житомира. Виграла китайська компанія, орієнтовно, з квітня вони проступають до робіт, зараз узгоджуємо всі формальності”, – анонсував міністр.

  Також, В. Омелян нагадав про те, що за рахунок коштів державного бюджету планується будівництво бетонних доріг в Полтавській та в Миколаївській областях. Остання, за словами чиновника, є одним з аутсайдерів в Україні за якістю доріг.

  “Це для нас нова технологія, тому нам необхідно зробити велику роботу, щоб зробити це якісно, ​​тому що бетонні дороги переробити не вдасться: якщо вони будуть укладені з порушенням технологічних процедур, то це потім великий головний біль для всіх. Я сподіваюся, що вже цього року ми почнемо – на окремих ділянках відпрацюємо технологію, зрозуміємо, які компанії є на ринку і потенційно готові вийти для того, щоб давати якісний продукт, тож, я сподіваюся, що в наступному році зможемо більш масово працювати, особливо в південній частині України, з бетонними дорогами”, – розповів В. Омелян.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here