Нові проекти забудови Подолу представлені на фестивалі CANactions

5814

На архітектурному фестивалі CANactions, що відбувся у Києві 20-21 квітня, представили нові проекти забудови Подолу, зокрема будинок на Сагайдачного, ЖК Amsterdam на Костянтинівській та проект району «Новий Поділ».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на The village.

Це проект будівництва житлових кварталів, офісів та пішохідної набережної у промзоні вздовж вулиці Набережно-Лугової.

  • Згідно з проектом, у районі пропонують створити сучасний публічний простір з амфітеатром, спортивним майданчиком, пішохідними зонами та доступом до води. Висота будівель не перевищуватиме вісім поверхів.

    Будинок на Сагайдачного, 18Проект будинку SAGA City Space на Сагайдачного, 18 передбачає створення коворкінгу, концерт-холу, офісних приміщень, закладів харчування та готельних апартаментів.Загальна площа приміщень становитиме 7400 квадратних метрів, висотність фасадної будівлі не буде перевищувати загальний рівень будинків вулиці.Зазначається, що перед початком проектування опитали громадськість. У рамках опитування 224 респонденти заповнили анкети та пройшли інтерв’ювання.

     ЖК Amsterdam на КостянтинівськійНовий комплекс буде розташований на місці промзони між вулицями Костянтинівською та Кирилівською.Його складатимуть секції, розташовані «змійкою», та внутрішні подвір’я між ними. За інформацією «Хмарочоса», висотність комплексу становитиме десять поверхів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.